Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami +48 530 530 630

O nas

Nauka jazdy w Krakowie tylko z SIGMĄ !

Dzięki nauce jazdy z  OSK Sigma nie tylko zdasz prawo jazdy za pierwszym podejściem , ale będziesz też dobrym kierowcą. Szkoła nauki jazdy, która zrobi z Ciebie kierowcę! Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w milej i przyjemnej atmosferze. Dzięki nauce jazdy w naszym Krakowskim ośrodku zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.

Nauka jazdy odbywa się wyłącznie na samochodach HYUNDAI I 20 , które są obecnie wymagane na egzaminie w województwie Małopolskim . Wykwalifikowana instruktorzy przekażą Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą. Wyjeżdżając na miasto wiesz, że siedzi obok Ciebie cierpliwa i rozsądna osoba, która rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą powstać podczas nauki jazdy na krakowskich drogach. Kwalifikacje instruktorów potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa

Nauka jazdy przebiega na nowych, klimatyzowanych samochodach marki HYUNDAI I 20 , takich jakich używa Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego na egzaminie państwowym w Krakowie.

Godziny jazdy dostosowujemy do Twoich potrzeb!

Używamy plików cookies.

Zamknij